امام جمعه بستان آباد: تحریم های آمریکا نشانه دشمنی آن ها با ایران است - اوجان نیوز | ojan news

امام جمعه بستان آباد: تحریم های آمریکا نشانه دشمنی آن ها با ایران است

 

تصویب تحریم های جدید ظالمانه کنگره و سنای آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران نشانه ادامه دشمنی آن ها با ماست.

امام جمعه بستان آباد: تحریم های آمریکا نشانه دشمنی آن ها با ایران است

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سیدرضا رضوی در خطبه های نماز جمعه این شهرستان افزود: تصویب این تحریم های ظالمانه نشان داد که آمریکا و دولت های همانند آن ها قابل اعتماد نیستند.

وی اظهار کرد: آمریکا برای چندمین بار با وقاحت تحریم های جدید علیه کشور ما تصویب کرد که اقدام آن ها نشان داد که اعتماد کردن به آمریکا کار عاقلانه ای نیست.

خطیب جمعه بستان آباد با اشاره به کنگره هفتگی نماز جمعه و کنگره سالانه حج تمتع از آن ها به عنوان مظهر اقتدار و شکوه مسلمانان یاد کرد و گفت: شرکت در کنگره حج و نماز جمعه برای کسانی که شرایط لازم را دارند، واجب است.

حجت الاسلام رضوی شرکت در فریضه نماز جمعه و حج را لبیک عملی به خداوند عنوان کرد و ادامه داد: نماز جمعه حج فقرا و شرکت در حج مظهر اتحاد مسلمان هاست.

وی با اشاره به هفته بیمه تامین اجتماعی از آن به عنوان پشتوانه ای برای مواقع مورد لزوم یاد کرد و گفت: رسیدگی به بیمه مناطق محروم همواره باید مورد توجه مسئولان باشد.

امام جمعه بستان آباد، حملات وحشیانه صهیونیست ها به قدس شریف و شهادت و زخمی کردن عده زیادی از فلسطینیان را محکوم و اظهار کرد: تکرار این مسائل توجه مسلمانان را به مسئله فلسطین حساس تر خواهد کرد.

حجت الاسلام رضوی، وحدت، همدلی و تبعیت از ولایت را عامل اقتدار و زمینه ساز پیشرفت در جامعه و موجب ناکامی دشمنان عنوان کرد.